פרויקטים

הטייטל 'מאיירת אוכל' לקח אותי למקומות רבים ומגוונים. כשהתחלתי לאייר מתכונים, לא תיארתי לעצמי לאן הם יובילו אותי ואחרי 6 שנים בתחום, אני גאה לספר שהייתי שותפה ליצירת מגוון פרוייקטים מסחריים שכולם נגעו באוכל, בצורה כזו או אחרת. 

 

הוורסטיליות שלי, שמאפשרת לי להתאים את עצמי לחזון ולבקשות של הלקוחות, הובילה אותי ליעדים חדשים ומסקרנים בפרוייקטים עליהם עבדתי, והיכולת שלי לצלול לעומקם של פרויקטים שאני יוצרת בפעם הראשונה, מאפשרת לי להיות יצירתית ולתפור ללקוח את החליפה הכי מחמיאה עבורו. בין הפרוייקטים הגדולים בהם לקחתי חלק משלב הרעיון ועד הביצוע המוקפד, ניתן למנות יצירת אימג'ים לחברות מזון כחלק מקמפיינים דיגיטליים רחבי היקף ואיור קירות בבתי מלון וחללים ציבוריים של בתי ספר וחברות הייטק.

בכל הפרוייקטים עליהם אני עובדת אני מקפידה על חשיבה מחוץ לקופסה, גמישות מחשבתית ואינטליגנציה אומנותית, על מנת ליצור משהו חדש ומפתיע שנולד מתוך החזון של הלקוחות ובבסיסו הסגנון הייחודי שלי. לשם כך אני מגייסת גם את ניסיוני רב השנים כמעצבת מוצר. כמי שהיתה ממקימיה של קבוצת העיצוב אוממי, קבוצה פורצת דרך שפעלה בשדה העיצוב הישראלי והעולמי והביאה בשורות עיצוביות מקוריות וחדשניות, הציגה באינספור תערוכות בארץ ובעולם, אני סבורה שפועלי כמאיירת אוכל ייחודית נשען על הנסיון שצברתי במהלך שנות קיומה של הקבוצה.

 

במסגרת השירות לגופים מוסדיים, מסחריים ועסקיים, אני מציעה חבילה הכוללת, ייעוץ, קריאייטיב, איורים המותאמים לחזון (כפרינטים פיזיים או למדיה הדיגיטלית) והפקה טכנית עד הפרט האחרון. 

 

הפרוייקטים הרבים אותם יצרתי הובילו אותי לרמת מקצועיות גבוהה בפן התפעולי. שליטה מלאה בפן הטכני של ביצוע פרוייקטים לא שגרתיים (דוגמת יצירת פרינטים לחללים גדולים), התייחסות לכל פרט ופרט והתמודדות עם כל אתגר שעומד בדרכי הן בשלב התכנון והן בשלב ההפקה והביצוע.