איור בהתאמה אישית

גפילטע-פיש.jpg

"הי שרית, זו הזדמנות מצוינת להודות לך על איור מדהים ומרגש. איור שמזכיר לי בית שהיה ואיננו עוד. זכרון מתוק מילדות ומהורים שאינם. זו צלחת ששרדה את תקופת השואה ובין הפריטים הבודדים שנשארו ממשפחתו של אבי האהוב שנפטר. מדהים כמה משמעות ורגש ניתן לייצר ולהעביר באיור".

 

"שרית יקרה, עבודה מדהימה, אין אחד שנכנס לבית ולא מתפעל מהיצירה, כל הכבוד ותודה רבה".

ספיחה.jpg

כשאני מקבלת הודעות כאלה מלקוחות על איורים שיצרתי למנות אהובות ומלאות זכרונות שלהם, אני יודעת שאני עושה משהו ממש טוב בעולם הזה.

אחד הדברים שאני הכי אוהבת לעשות במסגרת עבודתי הוא לאייר מנות של אנשים ומשפחות. אני אוהבת להקשיב לסיפור המשפחתי על המנה המיתולוגית של אמא, אבא, סבתא או דודה אהובה, ללקט את הפרטים החשובים, לאסוף את הריחות, הטעמים, הזכרונות והרגש העז שמתלווים אליה. אני מגייסת את כל יכולותיי במטרה להרגיש כאילו הייתי חלק מהמשפחה בארוחה וחוויתי את ההתרגשות ברגע בו הוגשה המנה לשולחן. אני מעבדת ומתרגמת את כל זה למנות מאויירות ריאליסטיות ויפייפיות כאילו הרגע בישלו אותן, כאלה שתוכלו להעניק ליקיריכם כזכרון נצחי.

אז אם גם יש לכם מנה משפחתית נוסטלגית, מתכון ישן של סבתא אהובה שהלכה לעולמה והלב שלכם רוצה להמשיך ולשמר את המסורת שלה עבור יקיריכם, אם אתם רוצים להפתיע אהוב יקר במנה אהובה ומאויירת, אני אגשים לכם את החלום, אנצור עבורכם את רגעי הטעם ואאייר אותם עבורכם.